Model Number: LS27D36CGANXZA. Upgrade your viewing experience with the Samsung S36CG Series 27" Curved Monitor. FeaturesCurved Screen. Screen Size27 in. Product LineS36CG Series. Product Info. Refresh Rate100 Hz.
Samsung S36CG Series 27" 100Hz Curved Monitor 100Hz 4ms Black LS27D36CGANXZA
Samsung QBC Series 24" 1080p Full HD Commercial Monitor, Black (No Stand)
Hewlett Packard 27" 527sf Series 5 FHD 100Hz 5ms IPS PC Monitor, Black/Silver
HP Series 5 527sf 27" FHD LED Monitor 100Hz 5ms GTG Edge-lit HDMI VGA Anti-glare
Acer Aspire C27 27" AMD Ryzen 7 5825U 5000 Series 16GB 1TB SSD Win11 Refurbished