LG 34WQ650-W 34" 21:9 UltraWide Full HD (2560 x 1080) 100Hz IPS Monitor - Open B
LG 34WQ650-W 34 21:9 UltraWide Fu. Refresh Rate - 100Hz. Screen Size - 34". Condition: Open Box. This OPEN BOX product is in perfect working condition. Wall Mount Size (mm) - 100 x 100 mm. sRGB 99% Color Gamut with VESA DisplayHDR 400.