Dell 16 Plus Laptop DB16250-16.0-inch 16:10 2.5K (2560x1600) Display, Intel Core Ultra 9 288V, 32GB LPDDR5X Memory, 2TB SSD, Arc Graphics, Backlit Copilot Key Keyboard, Windows 11 Home ENERGY STAR EPEAT
32gb core display energy graphics keyboard laptop ultra windows
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Dell 16 Plus Laptop DB16250-16.0-inch 16:10 2.5K (2560x1600) Display, Intel Core Ultra 7 256V, 16GB LPDDR5X Memory, 1TB SSD,
Dell 16 Plus Laptop Ultra 7 256V 16GB RAM 1TB SSD 16
Dell 16 Plus Laptop Ultra 7 256V 16GB RAM 1TB SSD 16" 2.5K Non-touch Ice Blue