Apple MacBook Pro A2141 16" i7-9750H 2.6GHz 16GB/512GB Radeon Pro 5300M - Tahoe
Apple MacBook Pro A2141 i7-9750H 16GB/512GB AMD Radeon Pro 5300M, Space Gray, OS Tahoe, MVVL2LL/A. Four Thunderbolt 3 (USB-C) ports with support for 500 nits brightness. Condition: Good. Refresh rates: 47.95Hz, 48.00Hz, 50.00Hz, 59.94Hz, 60.00Hz.