AOC - 27" Q27G40XMN Mini-LED Gaming Monitor QHD 180Hz 1ms 1000Nits HDR1000 AMD
AOC Q27G40XMN 27" Mini-LED Gaming Monitor, QHD 180Hz 1ms, VESA HDR1000, AMD FreeSync Premium Pro, USB-C 65W, for PC & Mac. Breathtaking HDR realism with VESA CERTIFIED HDR1000. AMD FreeSync Premium Pro ensures tear-free, stutter-free, and low-latency HDR gaming, providing a critical competitive edge.